Levitra ODT (do ssania)

Tabletki na potencje Levitra ODT są jedynym na świecie lekiem dla mężczyzn borykających się z problemami z erekcją rozpuszczalnym w jamie ustnej.

Levitra ODT jest lekiem wygodnym w użyciu, dyskretnym oraz szybko i skutecznie działającym.

Jakie są korzyści z przyjmowania leku Levitra ODT?

levitraNiewątpliwą korzyścią wynikającą z przyjmowania tabletek na potencję Levitra ODT jest przede wszystkim, poza wysoką skutecznością zawartego w leku Vardenafilu, dyskrecja. Przyjmowanie większości tabletek na potencję wiąże się zazwyczaj z połknięciem tabletki, którą należy przyjąć z odpowiednim wyprzedzeniem. Levitra ODT jest jedyną tabletką na potencję, która rozpuszcza się pod wpływem działania enzymów zawartych w ślinie. Taki sposób przyjmowania ma sprawia ponadto, że lek bardzo szybko zostaje uwolniony do organizmu nie powodując przy tym podrażnień żołądka lub innych objawów żołądkowych. Z uwagi na niewielką dawkę składnika aktywnego lek na potencję Levita zalecany jest przede wszystkim mężczyznom po 50-tym roku życia oraz pacjentom cierpiącym z powodu podwyższonego poziomu cholesterolu, nadciśnienia tętniczego lub cukrzycy. Rozpuszczalna w ustach tabletka na potencję pozostawia w ustach przyjemny miętowy posmak, co należy zaliczyć do dodatkowych atutów tej formy dawkowania.

Jak działa lek na impotencję Levitra ODT?

Mechanizm działania tabletek na potencję Levitra ODT nie różni niczym od sposobu działania klasycznych tabletek Levitra. Różnica polega jedynie na sposobie dawkowania i czasu potrzebnego na wprowadzenie leku do ustroju.

Levitra ODT opakowanieZawarty w tabletkach Levitra ODT aktywny składnik Vardenafil zaliczany do grupy inhibitorów fosfodietriazy typu 5 (PDE-5) sprawia, że wytwarzany w trakcie ekscytacji seksualnej nukleotyd cGMP nie ulega rozkładowi.

W prawidłowo funkcjonującym organizmie wytwarzanie cGMP powoduje powiększanie naczyń krwionośnych zlokalizowanych w okolicach prącia. W wyniku napływającej do naczyń krwi dochodzi do erekcji.

Kiedy napięcie seksualne ulega zmniejszeniu PDE-5 rozbija nukleotyd cGMP przywracając normalny przepływ krwi. U mężczyzn z zaburzeniami PDE-5 może rozpocząć proces rozkładu cGMP znacznie wcześniej lub nawet uniemożliwić jego działanie. Dlatego zażywany w takich przypadkach Vardenafil pozwala osiągnąć i podtrzymać erekcję pod wpływem docierających do mózgu sygnałów pobudzających.

Kto może stosować lek na impotencję Levitra ODT przez Internet?

Rozpuszczalne tabletki na potencję Levitra ODT przeznaczone są tylko dla mężczyzn, którzy ukończyli 18 rok życia i borykają się z powracającymi problemami z potencją. Levitra ODT jest lekiem na potencję nowej generacji, który z uwagi na dobrą przyswajalność oraz rzadko występujące skutki uboczne może być przyjmowany przez mężczyzn z cukrzycą, podwyższonym poziomem cholesterolu oraz nadciśnieniem. Levitra jest lekiem zalecanym pacjentom, którzy ukończyli 50 rok życia, dla których przyjmowanie innych leków wiąże się z ryzykiem wystąpienia niepożądanych efektów ubocznych.

Kto nie powinien przyjmować leku Levitra ODT?

Ponieważ Levitra ODT jest produktem przeznaczonym głównie dla dojrzałych mężczyzn, dlatego zdajemy sobie sprawę, że może on być przyjmowany z innymi lekami. Zanim rozpoczniesz przyjmować tabletki na potencję Levitra ODT powinieneś poinformować lekarza lub farmaceutę czy i ewentualnie jakie leki przyjmujesz, ponieważ aktywny składnik Levitry może powodować niekorzystne interakcje. Jest to szczególnie ważne jeśli zażywasz leki i preparaty zawierające azotany, nitroglicerynę lub leki stosowane podczas leczenia arytmii serca. Levitry nie powinno się także przyjmować w przypadku pojawiających się palpitacji serca lub jeśli przebyłeś atak serca, wylew lub udar. Levitra nie jest także polecana powyżej 75 roku życia.

W jaki sposób przyjmować lek Levitra ODT?

Tabletkę na potencję Levitra ODT należy umieścić na języku. W ciągu kilku chwil powinna się ona rozpuścić pozostawiając w ustach miły, miętowy posmak. Powinno się unikać popijania leku ponieważ zmniejsza to szybkość wchłaniania a w następstwie także działania tabletki. Levitrę ODT należy przyjąć przynajmniej 20 minut przed stosunkiem. Efekt wynikający z przyjmowania powinien się utrzymywać do 5 godzin od zażycia. Nie zaleca się przyjmowania kolejnej dawki leku w czasie krótszym niż 24h od przyjęcia poprzedniej dawki leku.

Jakie efekty uboczne może spowodować Levitra ODT?

levitra odt blisterKażdy lek może być powodem wystąpienia skutków ubocznych, które są zazwyczaj związane z indywidualną reakcją na aktywny składnik leku. Poniżej prezentujemy niektóre z możliwych skutków ubocznych, ale nie oznacza to, że którykolwiek z objawów będzie dotyczył także Państwa.

Efekty uboczne pojawiające się bardzo często (u więcej niż 1 na 10 osób)

 • ból głowy

Efekty uboczne pojawiające się często (między 1 na 10 a 1 na 100 osób)

 • zawroty głowy
 • niedrożność nosa
 • niestrawność

Efekty uboczne pojawiające się niezbyt często (między 1 na 100 a 1 na 1000 osób)

 • zwiększona częstość akcji serca
 • palpitacje
 • bóle mięśni
 • senność lub zmęczenie
 • zawroty głowy
 • nudności lub wymioty
 • suchość w ustach
 • zaburzenia jelitowe
 • łzawienie oczu
 • wysypka

Efekty uboczne pojawiające się rzadko (między 1 na 1000 a 1 na 10000 osób)

 • zaburzenia akcji serca
 • nadwrażliwość na światło
 • krwawienia z nosa
 • bóle w klatce piersiowej
 • omdlenia
 • długotrwały lub bolesny wzwód

Efekty uboczne o nieznanej częstotliwości

 • drgawki
 • nagłe pogorszenie lub utrata słuchu

Wymienione powyżej efekty uboczne mogą nie obejmować wszystkich zgłoszonych do producenta działań niepożądanych.

W przypadku wystąpienia jakichkolwiek niepokojących sygnałów należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą ponieważ każdy lek może okazać się niebezpieczny dla twojego życia lub zdrowia.

Jak kupić lek na impotencję Levitra ODT przez Internet?

Jeśli chcesz kupić lek na potencję Levitra ODT za pośrednictwem naszej witryny internetowej powinieneś w najpierw wypełnić formularz konsultacji. Pozwoli to stwierdzić naszemu lekarzowi czy przyjmowanie tabletek na potencję o takim składzie nie będzie się wiązało z ryzykiem pojawienia się skutków ubocznych.

Nasz lekarz może wypisać receptę i skierować ją do realizacji tym pacjentom, wobec których nie ma żadnych wątpliwości co do stanu zdrowia. Znajdujący się na naszej stronie formularz konsultacyjny został stworzony w taki sposób, by wyeliminować jakiekolwiek ryzyka wynikającego z przyjmowaniem leku. Zawarte w formularzu dane są objęte ustawą o ochronie danych osobowych, dlatego nie muszą się Państwo obawiać o przekazane nam informacje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.