Kamagra (Sildenafil)

kamagraSkładnikiem aktywnym produkowanego przez koncern farmaceutyczny Ajanta Pharma leku na impotencję Kamagra jest sildenafil citrate (podobnie jak w przypadku leku Viagra firmy Pfizer). Wysoka skuteczność tego związku pomogła już ponad 20 milinom mężczyzn na całym świecie rozwiązać problem impotencji.

 • składnikiem aktywnym Kamagry jest sildenafil citrate
 • sildelafil citrate – pierwszy na świecie związek na impotencję o klinicznie potwierdzonej skuteczności
 • sildelafil poprawia krążenie krwi w prąciu, dzięki czemu mężczyźni cierpiący z powodu impotencji, mają możliwość pełnego przeżywania seksualnych uniesień
 • działanie Kamagry rozpoczyna się już 30 minut po zażyciu a efekt utrzymuje się do pięciu godzin

UWAGA: z powodu braku dostępności leku Kamagra, wysyłany jest lek Sildenafil, o identycznym składzie substancji aktywnych.

Jakie korzyści wynikają z przyjmowania leku Kamagra (Sildenafil)?

Tabletki na impotencję Kamagra są lekiem na impotencję, którego aktyny składnik – sildenafil citrate pozwolił osiągnąć zadowalający poziom erekcji ponad 20 milionom mężczyzn na całym świecie. Unikalna receptura tabletek kamagra powoduje, że odczuwalne efekty pojawiają się już po 30 minutach od przyjęcia tabletki i utrzymują się nawet do 5 godzin.

Żaden lek na impotencję nie gwarantuje efektów, które można osiągnąć w trakcie przyjmowania Kamagry. Wysoką skuteczność leku potwierdzona w badaniach laboratoryjnych potwierdzają opinie zadowolonych mężczyzn oraz ich partnerek. Kamagra jest jednym z najczęściej przepisywanych leków na potencję w znacznie lepszej cenie niż inne tabletki na wzmocnienie erekcji, co jedynie potwierdza wysoką skuteczność tabletek na impotencję Kamagra.

W jaki sposób działa lek na impotencję Kamagra (Sildenafil)?

Kamagra opakowanieTabletki Kamagra zawierają składnik aktywny, sildelafil, który wykorzystywany jest w leczeniu zaburzeń erekcji (impotencja). Związek ten dostępny jest także jako lek generyczny.

Erekcja, czyli wzwód polega na usztywnieniu i powiększeniu prącia w wyniku zwiększonego dopływu krwi do ciał jamistych. Prawidłowa erekcja jest niezwykle złożonym procesem, którego wystąpienie uwarunkowane jest od wielu przemian enzymatycznych oraz wpływu czynników zewnętrznych, takich jak podniecenie seksualne i popęd seksualny do partnera. Sygnały pochodzące z układu nerwowego inicjują działanie przekaźników zlokalizowanych w penisie, między innymi cGMP, który powoduje zwiększony dopływ krwi do ciał jamistych znajdujących się w prąciu.

Erekcja jest produkowana poprzez złożony łańcuch wydarzeń, obejmujących sygnały z układu nerwowego i uwalnianie przekaźników chemicznych w tkankach prącia. Jeden z tych przekaźników chemicznych nazywa cGMP. Niestety u niektórych mężczyzn działanie cGMP jest już we wstępnej fazie hamowane przez antagonistyczny inhibitor o nazwie fosfodiestriaza 5, który w większości przypadków jest odpowiedzialny za problemy z erekcją.

Znajdujący się w leku Kamagra sildenafil hamuje działanie fosfodiesterazy 5, a tym samym pozwala osiągnąć zadowalający poziom erekcji poprzez utrzymywanie dostatecznego stężenia cyklicznego GMP. Przyjmujący tabletki na potencję Kamagra mężczyźni mogą bez większego trudu sprostać oczekiwaniom swoich partnerek.

Kto może stosować lek Kamagra (Sildenafil)?

Tabletki na impotencję Kamagra mogą być przyjmowane przez pełnoletnich mężczyzn, dla których osiągnięcie odpowiedniego poziom pobudzenia seksualnego stanowi problem.

Przyjmowanie tabletek na impotencję Kamagra możliwe jest jedynie przez mężczyzn, których stan zdrowia pozwala na stosowanie tabletek wzmacniających erekcję.

Ponieważ zakup leków na impotencję przez Internet w dalszym ciągu wymaga zgody lekarza, dlatego zwracamy się z serdeczną prośbą do wszystkich naszych klientów, aby przed zakupem tabletek Kamagra, wypełnili formularz konsultacji medycznej. Kamagra podobnie jak inne tabletki na potencję może powodować efekty uboczne, dlatego nie powinna być przyjmowana przez mężczyzn, których stan zdrowia nie pozwala na stosowanie tabletek na impotencję, takich jak problemy sercowe, przebyte choroby serca, zaburzenia ciśnienia lub czynności wątroby.

Kto nie powinien stosować leku Kamagra (Sildenafil)?

kamagra blisterTabletek Kamagra nie powinni przyjmować mężczyźni:

 • z poważnymi zaburzeniami krążenia
 • chorujący na niewydolność sercowo-naczyniową
 • po zawałach serca
 • po udarze
 • przyjmujący leki zawierające azotany np.: triazotan glicerolu lub azotyn amylu
 • z zaburzeniami wątroby
 • z dziedzicznymi chorobami siatkówki

Lek Kamagra nie powinien być także stosowany przez mężczyzn uczulonych na którykolwiek z jego składników. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem. Zwracamy się ponadto z prośbą, aby wypełniali Państwo rzetelnie formularz konsultacji medycznej, który pozwoli naszym lekarzom stwierdzić czy lek nie wywoła reakcji zwrotnej organizmu.

Jak należy zażywać tabletki Kamagra (Sildenafil)?

Tabletki na impotencję Kamagra najlepiej przyjmować na pusty żołądek, przyjmując lek z jedzeniem należy się spodziewać opóźnionego działania leku. Tabletki na impotencję Kamagra należy połykać w całości obficie popijając wodą.

Ponieważ erekcja jest wypadkową działania wielu czynników, dlatego zalecamy, aby przyjmować Kamagrę przynajmniej godzinę przed stosunkiem, by lek zaczął działać w następstwie gry wstępnej i pieszczot. Stymulacja seksualna partnerów jest niezwykle istotnym elementem udanego współżycia.
Tabletek Kamgra nie należy popijać sokiem grejpfrutowy, ponieważ może on doprowadzić do zwiększenia stężenia leku we krwi, co z kolei zwiększa prawdopodobieństwo wystąpienia działań niepożądanych. Leku Kamagra nie należy stosować częściej niż raz dziennie.

Jakie efekty uboczne wywołuje Kamagra (Sildenafil)?

Kamagra to lek o potwierdzonym klinicznie działaniu, który właściwie stosowany nie powinien wywoływać żadnych reakcji ubocznych. Może się jednak zdarzyć, że podobnie jak w przypadku większości leków na receptę mogą wystąpić efekty uboczne – zwłaszcza u mężczyzn, którzy stosują tabletki na impotencję po raz pierwszy. Poniżej prezentujemy listę działań ubocznych zgłaszanych do producenta leku.

Efekty uboczne pojawiające się bardzo często (u więcej niż 1 na 10 osób)

 • ból głowy

Efekty uboczne pojawiające się często (między 1 na 10 a 1 na 100 osób)

 • zawroty głowy
 • zaburzenia widzenia, takie jak nieostrość widzenia
 • przekrwienie błony śluzowej nosa
 • niestrawność

Efekty uboczne pojawiające się niezbyt często (między 1 na 100 a 1 na 1000 osób)

 • kołatanie serca
 • tachykardia
 • ból w klatce piersiowej
 • ból mięśni
 • senność, zmęczenie
 • zaburzenia wrażliwości czuciowej
 • dzwonienie w uszach
 • sensacje żołądkowe
 • nudności lub wymioty
 • suchość w ustach
 • zaczerwienienie oczu

Efekty uboczne pojawiające się rzadko (między 1 na 1000 a 1 na 10000 osób)

 • wzrost lub spadek ciśnienia tętniczego
 • nagłe osłabienie lub utrata słuchu
 • krwawienie z nosa
 • omdlenia
 • udar mózgu

Powyższa lista może nie uwzględniać wszystkich zgłaszanych do producenta leku działań ubocznych wynikających z przyjmowania tabletek na impotencję Kamagra. W przypadku jakichkolwiek niepokojących objawów po zażyciu leku, należy niezwłocznie zgłosić się do lekarza, który stwierdzi czy przyjmowanie Kamagry jest bezpieczne dla zdrowia i życia.

Jak kupić lek Kamagra (Sildenafil) przez Internet?

Tabletki na erekcję Kamagra można kupić przez Internet jedynie po uzyskaniu recepty która jest wystawiana na podstawie formularza konsultacji przed medycznej. Realizacja zamówienia możliwa jest jedynie w nie budzących żadnych wątpliwości przypadkach. Dzięki konsultacji lekarz będzie w stanie określić czy stosowanie tabletek nie wiąże się dla pacjenta z żadnym ryzykiem. Przekazane przez Państwa informacje objęte są tajemnicą lekarską, dlatego nie muszą się Państwo obawiać, że będą one w jakikolwiek sposób rozpowszechniane.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.