Priligy (Dapoksetyna)

priligy opakowaniePriligy (Dapoksetyna) jest środkiem o klinicznie udowodnionej skuteczności w przedłużaniu stosunku płciowego nawet o 300%.

Jest to jedyny na świecie lek, który ma za zadanie zwalczanie przedwczesnego wytrysku u mężczyzn.

 • wykazuje działanie już po 30 minutach od zastosowania, a efekt utrzymuje się przez około 4 godziny,
 • powoduje przedłużenie stosunku seksualnego nawet o 200-300%,
 • wykazuje niskie ryzyko wystąpienia skutków ubocznych,
 • można kupić w dawkach 30mg i 60mg

Jakie korzyści występują podczas stosowania leku Priligy?

Praktycznie co trzeci mężczyzna na świecie cierpi z powodu przedwczesnego wytrysku. Niestety na rynku farmaceutycznym wciąż trudno jest znaleźć leki rozwiązujące problemy mężczyzn ze szczytowaniem. Jedynym lekiem dostępnym dzisiaj na receptę i likwidującym problem z ejakulacją jest lek Priligy zawierający dapoksetynę. Posiada on skuteczność w przedłużaniu stosunku potwierdzoną odpowiednimi badaniami klinicznymi. Przeprowadzone testy wykazały, że lek pozwala trzykrotnie przedłużyć czas stosunku. Już po zażyciu pierwszej tabletki lek pozwala na skuteczne wydłużenie czasu przed szczytowaniem. Na efekty nie trzeba długo czekać, ponieważ dapoksentyna działa już po 30 minutach od zażycia, co pozwala jednocześnie na dyskretne przyjęcie tabletki.

Jakie działanie wykazuje Priligy?

priligyO tym, czy i kiedy nastąpi wytrysk u mężczyzny decydują informacje wysłane z mózgu przez układ nerwowy. Informacje te mają postać impulsu. Poszczególne komórki nerwowe przekazują je sobie poprzez przepływ serotoniny i tworzy się odpowiedni most pomiędzy komórkami układu nerwowego. Dzięki temu możliwy jest przepływ impulsu przez całe ciało. Następnie serotonina jest znowu wchłaniana przez organizm. Jeśli komunikacja między komórkami zostanie przerwana to może to doprowadzić do depresji albo przedwczesnego wytrysku. Priligy Dapoksetyna ma za zadanie spowolnienie zwrotnego wchłaniania serotoniny przez co występuje lepsza komunikacja między komórkami nerwowymi i kontrola nad impulsami wywołującymi wytrysk.

Dla kogo lek Priligy jest przeznaczony?

Priligy powinni zażywać pełnoletni mężczyźni w wieku od 18 do 64 roku życia, którzy doświadczają bardzo częstych problemów z ejakulacją lub też ci, u których wytrysk występuje w ciągu dwóch pierwszych minut penetracji pochwy, albo i nawet przed nią. Także ci panowie, u których zaobserwowano znaczne skrócenie czasu przed wytryskiem mogą go bezpiecznie zakupić dla siebie. Po zażyciu sześciu dawek Priligy warto skonsultować się z lekarzam, aby podjąć wspólnie decyzję o kontynuowaniu zastosowanej terapii.

Kto nie może kategorycznie zażywać leku Priligy?

priligy blisterIstnieją pewne przeciwwskazania do stosowania leku Priligy. Należy do nich zaliczyć przede wszystkim wiek powyżej 65 lat, czy choroby serca. Priligy nie można łączyć z lekami stosowanymi w przypadku wystąpienia migren, depresji, lekami takimi jak Tramadol, farmaceutykami wyprodukowanymi na bazie dziurawca, Tryptofanem, Lithium, Tiorydazyną i Linezolidem. Każdy mężczyzna, który nie stosuje ani powyższych leków, ani też nie choruje na wyżej wymienione choroby musi bezwzględnie szczegółowo opisać swój stan zdrowia podczas wypełniania konsultacji medycznej on-line. Przeciwwskazaniem do przyjmowania Priligy są również:

 • Występowanie u pacjenta omdleń
 • Niewydolność wątroby
 • Zażywanie substancja psychoaktywnych: LSD, ekstazy
 • Padaczka
 • Wydłużony czas krzepnięcia krwi
 • Schizofrenia

Jak należy stosować Priligy?

Lek Priligy Dapoksetyna można zakupić w dwóch wariantach: 30mg i 60mg. Zawsze jednak najpierw należy zastosować kurację lekiem z mniejszą dawką. Jeśli nie przyniesie ona właściwych rezultatów, to dopiero wtedy można się decydować na dawkę 60mg pod warunkiem, że po zastosowaniu leku nie pojawiły się przykre skutki uboczne. Priligy zażywa się na godzinę przed stosunkiem. Tabletka może być przyjmowana niezależnie od posiłków, ale należy ją popić co najmniej jedną szklanką wody. W trakcie stosowania Priligy zabrania się spożywania alkoholu, ponieważ może to wywołać zawroty głowy i senność. Kategorycznie zakazuje się przyjmowania więcej niż jedną tabletkę leku na dobę.

Czy Priligy powoduje działania niepożądane?

Tak jak i każdy lek, tak i również Priligy powoduje ściśle określone skutki uboczne, jednak nie występują one u każdego mężczyzny. Czas połowicznego rozpadu leku jest krótki, w związku z tym również nasilenie skutków ubocznych jest niewielkie. Dlatego właśnie lek Priligy jest uważany za bezpieczny i skuteczny w walce z przedwczesnym wytryskiem. Do skutków ubocznych stosowania leku Priligy należy jednak zaliczyć poniższe objawy:

Bardzo często:

 • Bóle głowy
 • Uczucie suchości w ustach
 • Nudności
 • Rozdrażnienie
 • Zaburzenia widzenia

Często:

 • Wysypkę
 • Stany depresyjne
 • Zaburzenie odczuwania smaku
 • Podwyższenie lub obniżenie ciśnienia krwi
 • Uczucie dezorientacji, zagubienia

Rzadko:

 • Zawroty głowy
 • Senność
 • Uczucie zmęczenia
 • Zaburzenia pracy jelit

Ponieważ niektórzy mężczyźni w trakcie stosowania Priligy odczuwają osłabienie koncentracji oraz zawroty głowy i senność zaleca się unikania w tym czasie prowadzenia samochodu i obsługi niebezpiecznych maszyn.

Czy istnieje możliwość zakupienia leku Priligy przez Internet?

Lek Priligy może być bezpiecznie zakupiony w naszej klinice internetowej euroClinix. Gwarantujemy darmową i zupełnie poufną konsultację medyczną. Jest to integralna część procesu zamawiania leku i na jej podstawie lekarz oceni, czy dany mężczyzna może bezpiecznie zażywać lek. Jeśli konsultacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, to zostanie wypisana recepta i przekazana do działu realizacji zamówień. Następnie apteka wysyła bezpłatnie właściwy lek bezpośrednio pod adres podany w zamówieniu. Wszystkie przesyłki są wysyłane firmą kurierską, która gwarantuje ekspresową dostawę w ciągu 24-48 godzin od nadania.

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.